Ceníky


Ceny za naše služby jsou rozepsané do přehledných ceníků. Neváhejte nás kontaktovat pro vypracování nezávazné cenové nabídky zcela zdarma.
 

 


Ceník malířské práce


Ceník natěračské práce


Ceník tapetování


Ceník nátěry fasád


Ceník stříkané tapety


Ceník úklidové práce

 

Jak počítáme?

Otvory ve stěnách (okna, dveře výlohy) a ucelené soustavy nábytku se odpočítavají nad 7 m2 za kus. Cena v cenové nabídce je konečná myšleno za zakázku (za dílo). Zákazník podpisem cenové nabídky s cenou souhlasí, myšleno s konečnou cenou za dílo, na základě tohoto faktu započnou práce dle sjednaného termínu. Konečná cena za dílo se může navýšit maximálně o 10% z důvodu víceprací které jsou skryté a jejich provedení  vede k uspěšnému dokončení zakázky (např. oprava loupajícího se podkladu, padající omytky zejména v panelových domech, nutnost provedení více vrstev než standardně naceněných dvou atd..).

Položky které jsou v ceníku uvedeny zdarma nebo v ceně, platí pouze při větších zakázkách, konkrétně - při malování od 400m2 a při tapetování od 50m2, v případě menších zakázek se tyto položky účtují za ceny které se dohodnou se zákazníkem dle obtížnosti či rozsahu prováděnych prací.