Malování bytů


ImageMalování bytů je základní službou, kterou poskytujeme majitelům nebo nájemníkům bytu. Ladění barev pokojů, místností nebo chodeb určuje náladu osob trvale žijícím na tomto místě nebo náladu návštěv. Důkladné a odborně vymalované prostory bytů zajišťují skvělé a pohodové prostředí, ve kterém budete rádi trávit svůj volný čas, proto řešení Vašeho bytu konzultujte se zkušenými malíři. Naše malířství vám poskytne odborné poradenství a vhodnou volbu barev do vašeho bytu.

Malování bytů na klíč


Velmi oblíbenou službou je tzv. malování bytů na klíč. Vy nám dáte své klíče od bytu a naši malíři provedou sestěhování nábytku, přikrytí podlahy, koberců a vymalování podle přání. Pak následuje odkrytí nábytku a kompletní úklid v podobě umytí oken, podlahy, dveří atd. Zákazníkovy pak bude byt předán vymalovaný a čistý

Nechte si vymalovat byt od naší firmy

Naši malíři pokojů jsou trvale a pečlivě kontrolovaní odbornými pracovníky, kteří dbají na kvalitu provedené práce. Proto se naše výsledky vždy shledávají s kladným hodnocením našich zákazníků.

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech české republiky

Provozujeme malování bytů v celém jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše malíře vybíráme hlavně podle odborných zkušeností a dobrých ohlasech našich zákazníků. Současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich malířů. Proto vám můžeme nabídnout kvalitní malířské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Ceník natěračských prací ZDE    Ceník malířských prací ZDE 

Ceník úklidových prací ZDE       Ceník tapetování ZDE

Ceník nátěrů fasád ZDE             Ceník stříkaných tapet ZDE