Malování hotelů a restaurací


Image

Zpracování interiéru vypovídá o kvalitě stravovacích či hotelových služeb. Proto je velmi důležité zajistit hostům vhodné a příjemné prostředí. Velký podíl na tom mají barvy, které zajistí skvělou atmosféru. Samozřejmě je velmi důležité zpracování a kvalita malířských prací.

 

Malby interiéru v restauracích jsou velmi důležitým tématem, kde záleží hlavně na zaměření podniku. Pro pětihvězdičkové hotely se hodí klidné linie barev a decentní barevné tóny, pro jídelny je také vhodné zvolit klidnější světlé barvy. Pro noční podnik je vhodná široká paleta sytých a křiklavých barev. Kavárny či čajovny se můžou chlubit bohatou dekorativní malbou se spíše klidnějšími barvami.

 

Proto se doporučuje probrat malířské práce s odbornými a zkušenými malíři, kteří zajistí správné namíchání barev a kvalitní nátěr, a také zohlední požadavky na nátěry, jako jsou například nátěry protipožární či protiplísňové o kterých se můžete dočíst v našich dalších rubrikách. 

Nechte si vymalovat dům od naší firmy


Naši malíři pokojů jsou trvale a pečlivě kontrolovaní našimi odbornými pracovníky, kteří dbají na kvalitu provedené práce. Proto se naše výsledky vždy shledávají s kladným hodnocením našich zákazníků.

 

Ceník natěračských prací ZDE    Ceník malířských prací ZDE 

Ceník úklidových prací ZDE       Ceník tapetování ZDE

Ceník nátěrů fasád ZDE             Ceník stříkaných tapet ZDE