Malování kanceláří


ImageMáte dojem, že je Vaše kancelář fádní a nereprezentativní? Není potřeba mít luxusní vybavení, aby jste měli dobrý pocit z pobytu v kanceláři, často postačí barevně sladit nábytek se stěnami. Naše firma vám zajistí vymalování kanceláří a napomůže při volbě barev. Malování interiérů kancelářských prostor je jednou z našich nejvíce žádaných malířských služeb.


Chod omezujeme jen v malovaném úseku nebo prostory vymalujeme v době, kdy nebudou využívány. Třeba v nočních hodinách. Sestěhujeme veškerý nábytek na bezpečné místo. Proti znečištění zakryjeme plochy krycí fólií. Následuje příprava zdí v kanceláři včetně odstranění původní malby nebo tapet a vyrovnání nerovností. Po vymalování kanceláří se postaráme o odstranění malířského odpadu. Umyjeme ušpiněná místa a umístíme nábytek na původní místo.

Malování kanceláří na klíč


Velmi oblíbenou službou je tzv. malování na klíč. Vy nám dáte své klíče a naši malíři provedou sestěhování nábytku, přikrytí podlahy, koberců a vymalování podle přání. Pak následuje odkrytí nábytku a kompletní úklid v podobě umytí oken, podlahy, dveří atd. Zákazníkovy předáme kompletně hotové prostory k okamžitému využití.

Nechte si vymalovat kancelář od naší firmy


Naši malíři mají dlouholetou zkušenost s malováním kanceláří. Vybíráme jen profesionály s dlouholetou praxí a sledujeme kvalitu jejich vykonané práce.

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech České republiky


Provozujeme malování kanceláří v celém jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše malíře vybíráme hlavně podle odborných zkušeností a dobrých ohlasech našich zákazníků. Současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich malířů. Proto vám můžeme nabídnout kvalitní malířské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Ceník natěračských prací ZDE    Ceník malířských prací ZDE 

Ceník úklidových prací ZDE       Ceník tapetování ZDE

Ceník nátěrů fasád ZDE             Ceník stříkaných tapet ZDE