Nátěry střech


ImageNátěry střech jsou nezbytností zejména u plechových střešních krytin, které podléhají korozi.  Vhodně zvolený nátěr střechy chrání materiál střešní krytiny před přímým vlivem povětrnostních podmínek, před agresívním trusem ptáků, semeny stromu, mechy, uv zářením slunce a dalšími vlivy. V neposlední řade, přispěje nátěr střechy k hezkému vzhledu.


Nátěry střech je nutné provádět periodicky a to vždy s ohledem na životnost posledního nátěru. Druh nátěru volíme podle materiálu střešní krytiny.

Provádíme :

 

  • Nátěry sedlových střech

  • Nátěry plochých střech

  • Nátěry střešních krytin

  • Nátěry krovů nosných konstrukcí střech

  • Nátěry plechových střech 

Proč vybrat právě nás


Zaručujeme kvalitu práce výběrem odborníků na nátěry všech druhů střech. Vybíráme profesionály s dlouholetou praxí a sledujeme kvalitu jejich odvedené práce.

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech české republiky


Provozujeme natírání  všech druhů střech v celém Jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše natěrače vybíráme hlavně podle odborných zkušeností a dobrých ohlasech našich zákazníků. Současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich natěračů. Proto vám můžeme nabídnout kvalitní natěračské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Ceník natěračských prací ZDE    Ceník malířských prací ZDE 

Ceník úklidových prací ZDE       Ceník tapetování ZDE

Ceník nátěrů fasád ZDE             Ceník stříkaných tapet ZDE