Protiplísňové nátěry


ImageVlhkost, voda a závětří jsou hlavní faktory vzniknutí houbového napadení omítek plísněmi ve vlhkém či nedostatečně vytápěném prostředí, které kazí malbu nevzhledným kvetením. Plísňové spory často vedou k alergiím nebo k vážným škodám na zdraví.


Účinná metoda v boji proti plísním je prostředí, ve kterém se plísním nedaří. Protiplísňové nátěry se hlavně využívají v nemovitostech, které jsou nedostatečně nebo nepravidelně vytápěny. Jestli nemůžete zajistit dostatek proudění vzduchu kolem omítek a zamezit kondenzaci vlhkosti pak je pro vás řešení nátěr proti plísním. Speciální protiplísňoví nátěr najde uplatnění v potravinářském průmyslu např. v mlékárnách, sýrárnách, pivovarech, vinárnách atd. Pro správnou účinnost protiplísňového nátěru je správná aplikace a příprava zdí, omítek a nátěrových hmot před prací. Námi používané nátěrové hmoty obsahují biocidní látky které ničí plísně mechy a řasy, ale nemají škodlivé účinky na zdraví. Námi používané protiplísňové nátěry splňují technické parametry a jsou zdravotně nezávadné.

Proč vybrat právě nás


Využíváme vyškolené malíře, kteří vlastní certifikát výrobce k použití speciálního protiplísňového nátěru. Naši malíři používají moderní nanášecí techniky na protiplísňové nátěry a mají dlouholeté zkušenosti.

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech České republiky


Provozujeme protiplísňové nátěry v celém Jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše natěrače vybíráme hlavně podle odborných zkušeností a dobrých ohlasech našich zákazníků. Současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich natěračů. Proto vám můžeme nabídnout kvalitní natěračské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Ceník natěračských prací ZDE    Ceník malířských prací ZDE 

Ceník úklidových prací ZDE       Ceník tapetování ZDE

Ceník nátěrů fasád ZDE             Ceník stříkaných tapet ZDE