Protipožární nátěry


ImageOchraně proti požáru jsou majitelé a zaměstnavatelé povinni věnovat maximální pozornost. Nestačí jen vyvěsit požární předpisy nebo vyškolit zaměstnance. Je nutné podle zákona prokázat, že pro zamezení vzniku požáru či jeho šíření provedla zodpovědná osoba veškerá technická opatření, mezi ně patří i protipožární nátěry budov a konstrukcí.


Při požárech dochází k ohrožení osob i uskladněného materiálu. Působením ohně se budovy poškozují a  hrozí i jejich zhroucení. Velice nebezpečné je také šíření zplodin. Protipožární nátěry jsou jednou ze základních ochranných pomůcek pro většinu stavebních materiálů.


Žár, který se šíří budovou působí na ocelové a dřevěné nosníky. Zatímco u dřeva hoří nosné konstrukce u ocelových konstrukcí dochází k tečení kovu, kdy vlastní ocelové nosníky neshoří, zato se ohýbají a praskají. Při požáru nelze přesně odhadnout, kdy se budova zřítí, v ohrožení nejsou jen lidé v budově, ale i příslušníci záchranné jednotky a proto je důležité nezanedbat speciální nátěr.

Proč vybrat právě nás


Na protipožární nátěry používáme jen vyškolené malíře s dlouholetou praxí v oboru protipožárních nátěrů. Náš malířský tým také vlastní certifikát výrobce barev opravňující k provádění speciálních nátěrů.

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech české republiky


Provozujeme protipožární nátěry v celém Jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše natěrače vybíráme hlavně podle odborných zkušeností a dobrých ohlasech našich zákazníků. Současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich natěračů. Proto vám můžeme nabídnout kvalitní natěračské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Ceník natěračských prací ZDE    Ceník malířských prací ZDE 

Ceník úklidových prací ZDE       Ceník tapetování ZDE

Ceník nátěrů fasád ZDE             Ceník stříkaných tapet ZDE