Akční nabídky 


ImagePro nadcházející zimní sezonu jsme pro Vás připravili slevu na aplikaci nejpoužívanějšího a nejuniverzálnějšího materiálu Primalex Expert bílá. Akční cena za 32,-Kč za 1m2. Cena zahrnuje práci včetně materiálu, aplikuje se ve dvou vrstvách. Tato nabídka platí pro malování všech ploch, mohou to být kromě obývacích částí bytů a domů také společně prostory jako jsou chodby a schodiště.


Pro milovníky barevných variant máme připravenou slevu na velmi kvalitní disperzní barvu Primalex Procolor. Akční cena je 48,-Kč za 1m2, barvu aplikujeme ve dvou vrstvách. Akční cena se týká světlejších, pastelových odstínů které si vyberete z našeho vzorníku.


Ceny za provedení výše uvedených malířských prací jsou pevné a nebudou se za žádných okolností navyšovat. Pro provedení nezávislé cenové kalkulace nás prosím kontaktujte.

Základní úklid po malování za výhodné ceny


Naším cílem je provádět malířské a natěračské práce čistě, to znamená, že si před započetím prací zakryjeme podlahy a nábytek krycími textilními foliemi a opáskujeme lišty. Po dokončení prací odstraníme krycí materiál, zameteme podlahy a odvezeme odpad, oškrabky staré malby nebo odstraněné tapety.  Po našem odjezdu zůstává prakticky čisto. Tento postup platí pro každou zakázku, provedení základního úklidu bereme jako nedílnou součást naší malířské a natěračské práce a jako povinnost. K naprosté dokonalosti Vám malované prostory doladíme, když si u nás objednáte službu úklid po malování nebo kompletní úklid. Je možné si úklidové práce objednat po jednotlivých položkách. Více informací - ceník úklidových prací

Tapetování nyní levněji !


Nahlédněte do našeho ceníku tapetování, aplikace tapet přijde nyní mnohem levněji, při zachování kvality a preciznosti naší práce provádíme lepení tapet již od 190,-Kč za 1m2 jako bonus máme v ceně lepidlo. V rámci zimní a jarní akce je zdarma také doprava po Brně, dopravu materiálu neúčtujeme také při malířských a natěračských zakázkách.

Doprava zdarma !!!

Pro zakázky realizované v zimním a jarním období poskytujeme dopravu materiálu po Brně zcela zdarma. Tato nabídka platí pro malířské práce, natěračské práce, aplikaci papírových a stříkaných tapet a také pro nátěry fasád.

Množstevní slevy


Množstevní slevy poskytujeme podle rozsahu prací. Zakázka nad 50 000,-Kč = 5% sleva, zakázka nad 100 000,-Kč = 10% sleva, zakázka nad 200 000,-Kč = 15% sleva. Množstevní slevy u zakázek za výší částky domlouváme se zákazníkem individuálně. Množstevní slevy se týkají malířských a natěračských prací ale také aplikací tapet a stříkaných tapet. Sleva platí pro zakázky provedené v Brně a v okolí Brna. 

 

Ceník natěračských prací ZDE    Ceník malířských prací ZDE 

Ceník úklidových prací ZDE       Ceník tapetování ZDE

Ceník nátěrů fasád ZDE             Ceník stříkaných tapet ZDE