Služby


Image

Pro naši malířskou a natěračskou firmu LESTER je prioritou neustálé zlepšování služeb . Důkazem toho se zvětšuje počet spokojených zákazníků, kteří u nás vyhledávají malířské a natěračské práce. Vaše spokojenost je naší hlavní prioritou, proto je veškerá snaha a pozornost zaměřena na neustálé zdokonalování. Doufáme, že budete s nabídkou našich služeb spokojeni, přivítáme jakékoliv připomínky či podněty.

Základní úklid je pro nás povinnost


Provedení základního úklidu bereme jako nedílnou součást naší malířské a natěračské práce a jako povinnost. V rámci každé zakázky si nejprve zakryjeme podlahy a nábytek krycími textilními foliemi a opáskujeme lišty. Po kvalitně provedené práci odstraníme krycí materiál, zameteme podlahy, umyjeme nečistoty v koupelně a WC, odvezeme odpad, oškrabky staré malby nebo odstraněné tapety. Prostory po naší činnosti zůstávají prakticky čisté. V případě Vašeho zájmu je možné úklidové práce dotáhnout k naprosté dokonalosti, stačí si objednat službu úklid po malování nebo kompletní úklid. Jednotlivé položky najdete v ceníku úklidových prací.

Malířství


Nabízíme odborné provedení malířských prací všeho druhu i pro náročnější zákazníky. Malujeme pokoje, interiéry, rodinné domy, byty, kanceláře, haly, restaurace, hotely, ordinace, školy, firmy, provádíme také malování na klíč. V rámci malování provádíme také oškrábání starých nátěrů a maleb, stržení starých tapet včetně likvidace odpadu. Naše služby zahrnují také vyrovnání nerovností stěrkováním, tmelením a broušení omítek. Malby provádíme včetně kvalitní přípravy povrchů stropů a zdí včetně penetrace. Také provádíme štukování a stěrkování zdí i stropů.

Natěračství


Provádíme nátěry fasád, oken, dveří, dřevěných konstrukcí, dřevěných podlah, topných těles, stavebních konstrukcí, ocelových konstrukcí, nátěry zábradlí a pletiva, nátěry rýn a svodů, nátěry střech a průmyslových hal, nátěry betonových staveb a podlah, protipožární nátěry na ocel a dřevo, nátěry hydroizolační a termoizolační, nátěry zamezující vzniku plísní, nátěry sádrokartonových příček i podhledů, speciální nátěry s vysokými nároky na splnění hygienických či jiných požadavků.

Tapetářství

Přijímáme zakázky jakéhokoliv rozsahu. Nabízíme kompletní tapetářské služby - konzultace se zákazníkem, doporučení vhodných tapet prostřednictvím našich bohatých vzorníků, odstranění starých tapet a úpravu povrchu tmelením nebo stěrkovíním. Lepíme všechny druhy tapet, například - papírové tapety, vinylové tapety s papírovým nosičem, vinylové tapety bez papírového nosiče, velurové tapety, vliesové tapety, fototapety, omyvatelné tapety, přetíratelné tapety a samolepící tapety. Velice často se aplikují obrázkové tapety do dětských pokojů nebo ozdobné bordury.I když zájem o tapety v posledních letech poněkud poklesl stále se jedná o levnou a rychlou variantu úpravy interiéru, která zakryje nedostatky a nerovnosti stěn bez nutnosti nákladné renovace. Ručíme za kvalitu odvedené práce našich tapetářů!

Ceník natěračských prací ZDE    Ceník malířských prací ZDE 

Ceník úklidových prací ZDE       Ceník tapetování ZDE

Ceník nátěrů fasád ZDE             Ceník stříkaných tapet ZDE