Fototapety


ImageLepíme všechny druhy fototapet. V dnešní době je možno si vybrat z nepřeberné škály vzorů. Oblíbené jsou makro zvětšeniny přírodních motivů, dětské fototapety, fototapety na dveře nebo obrazové fototapety. Fototapeta je buď jednodílná  nebo vícedílná dle velikosti a formátu. 

Před lepením fototapety doporučujeme podklad nepenetrovat, podklad se zpevní a  fototapeta bude lépe držet na stěně. Je několik druhů fototapet, nejčastěji se používají fototapety vliesové nebo papírové. Kvalitnější vliesová fototapeta je světlostálá a otěruodolná.

Fototapeta rychle promění váš  interiér, rozjasní stěnu a zajímavě doplní moderní byt. V poslední době se stále častěji vyskytují  fototapety  na zakázku například z fotografií, kde si zákazník  volí formát a velikost na míru. Fototapeta  je vhodná nejen na zeď nebo dveře, ale dá se lepit  i na sádrokarton či jiné plochy. 

 

Nechte si vytapetovat od naší firmy


S tapetováním všech druhů fototapet máme dlouholetou zkušenost, dbáme na odbornost našich tapetářů. Kvalitu jejich práce pravidelně kontrolujeme a také sledujeme reference našich zákazníků.

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech České republiky


Provozujeme tapetování všech druhů tapet v celém jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše tapetáře vybíráme hlavně podle odborných zkušeností a dobrých ohlasech našich zákazníků. Současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich tapetářů. Proto vám můžeme nabídnout kvalitní tapetářské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Ceník natěračských prací ZDE    Ceník malířských prací ZDE 

Ceník úklidových prací ZDE       Ceník tapetování ZDE

Ceník nátěrů fasád ZDE             Ceník stříkaných tapet ZDE

 

Klikněte zde pro úpravu textu.