Malování nemocnic a ordinací


ImageV nemocnicích, zdravotnických zařízeních a v lékárnách každý z nás tráví hodně času. Často to nejsou zrovna veselé dny, proto je důležité, aby se pacienti v takových zařízeních cítily co nejlépe. Na jejich pohodě se také podílí barevné zpracování interiéru.


Každý kdo do nemocnice, lékárny nebo zdravotního zařízení vstoupí, podvědomě vnímá interiér. V zařízeních jako je nemocnice hraje důležitou roli péče o duševní pohodu, když je pacient ovlivněn nemocí nebo bolestmi je velmi důležité aby se cítil v nemocnici co nejlépe. Pacienti snáší mnohem lépe pobyt v nemocnici, kde na něj působí hezky vymalované stropy a zdi ve kterých se cítí v rámci možností příjemně. Příjemné prostředí pro pacienty se podílí na jejich spokojenosti a také na léčbě, hezky vymalovaný interiér zbaví pacienta nepříjemných pocitů.

Malování nemocnic a ordinací na klíč

Velmi oblíbenou službou je tzv. malování na klíč. Vy nám dáte své klíče a naši malíři provedou sestěhování nábytku, přikrytí podlahy, koberců a vymalování podle přání. Pak následuje odkrytí nábytku a kompletní úklid v podobě umytí oken, podlahy, dveří atd. Zákazníkovy předáme kompletně hotové prostory k okamžitému využití.

Nechte si vymalovat nemocnici nebo ordinaci od naší firmy


Naši malíři mají dlouholetou zkušenost s malováním nemocnic, ordinací a zdravotních středisek. Vybíráme jen profesionály s dlouholetou praxí a sledujeme jejich kvalitu vykonané práce.

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech české republiky


Provozujeme malování nemocnic, zdravotních středisek a ordinací v celém jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše malíře vybíráme hlavně podle odborných zkušeností a dobrých ohlasech našich zákazníků. Současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich malířů. Proto vám můžeme nabídnout kvalitní malířské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Ceník natěračských prací ZDE    Ceník malířských prací ZDE 

Ceník úklidových prací ZDE       Ceník tapetování ZDE

Ceník nátěrů fasád ZDE             Ceník stříkaných tapet ZDE