Renovace schodiště


ImageSchody jsou kromě své základní funkce zároveň dekorativním prvkem v domě. Ani nejkvalitnější dřevěné schodiště však nevydrží donekonečna. Po určité době dojde k prošlapání jednotlivých stupňů a dřevěné schody tak ztrácí na atraktivitě a bezpečnosti. 

Aby bylo schodiště i nadále bezpečné a dalo se bez potíží používat, je nutné přistoupit k renovaci dřevěných schodů. Renovace dřevěných schodů je rychlé a jednoduché řešení, které vrátí schodišti jeho krásu a správnou funkčnost.

 

 

Stará dřevěná schodiště se dají jednoduše a levně dostat do původního nového stavu. Postup práce je následující :


 

nejprve se důkladně odstraní pomocí brusek starý lak, následně se schodiště spasuje a vytmelí se praskliny a díry, po napuštění obroušeného dřeva speciální penetrací se schodiště lakuje ve dvou až třech vrstvách. Lak je možno zvolit matný, polomatný nebo lesklý, rovněž je možné schodiště před lakováním napustit lazurovacím lakem v požadovaném odstínu podle našeho vzorníku.

 

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech české republiky


Schodiště renovujeme v celém jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše natěrače vybíráme hlavně podle odborných zkušeností a dobrých ohlasech našich zákazníků. A zároven klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich malířů. Proto vám můžeme nabídnou kvalitní malířské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Nechte si zrenovovat schodiště od naší firmy


Naši natěrači jsou trvale a pečlivě kontrolovaní našimi odbornými pracovníky, kteří dbají na kvalitu provedené práce. Proto se naše výsledky vždy shledávají s kladným hodnocením našich zákazníků.

Proč vybrat právě nás


Využíváme vyškolené malíře a natěrače kteří vlastní certifikát výrobce nátěrových hmot vhodných na renovaci schodišť. Naši malíři a natěrači používají moderní technologie pro správnou aplikaci barev.

Ceník natěračských prací ZDE    Ceník malířských prací ZDE 

Ceník úklidových prací ZDE       Ceník tapetování ZDE

Ceník nátěrů fasád ZDE             Ceník stříkaných tapet ZDE