Nátěr dřevěných konstrukcí


ImageDřevěné konstrukce jsou z přírodního materiál, mají nízkou hmotnost a při správné péči dlouhou životnost. Dnes již nestačí natřít konstrukci jakoukoliv barvou a libovolným způsobem, důležitý krok je hlavně výběr a nanášení barvy o to se rádi postarají naši natěrači s dlouholetou praxí. Aby si udržela konstrukce jedinečný přírodní vzhled je důležité aby povrchová ochrana odolávala vlhkosti a chemickým vlivům.


Dřevěné konstrukce jsou schopné plnit svojí funkci, jsou-li vhodně zvolené laky, lazury nebo barvy. Způsob aplikace nátěrových hmot volíme podle druhu konstrukce, aplikujeme nátěrem, válečkem nebo stříkáním. Při aplikacích v exteriérech nanášíme barvy pouze v případě dobrých klimatických podmínek. Důležité jsou také toxické a hygienické normy.

Proč vybrat právě nás


Zaručujeme kvalitu práce výběrem odborníků na nátěry dřevěných prvků. Vybíráme profesionály s dlouholetou praxí a sledujeme kvalitu jejich odvedené práce.

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech české republiky


Provozujeme natírání dřevěných konstrukcí v celém Jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše natěrače vybíráme hlavně podle odborných zkušeností a dobrých ohlasech našich zákazníků. Současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich natěračů. Proto vám můžeme nabídnout kvalitní natěračské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Ceník natěračských prací ZDE    Ceník malířských prací ZDE 

Ceník úklidových prací ZDE       Ceník tapetování ZDE

Ceník nátěrů fasád ZDE             Ceník stříkaných tapet ZDE