Malování škol a učeben


ImageVe škole tráví mladý člověk spoustu let, proto je velmi důležité aby se v ní cítil co nejlépe. Příjemný interiér, malba zdí a stropů působí na žáky a učitele. Správně zvolené odstíny barev působí kladně na mentalitu žáka, čímž mu pomáhá se ve škole několik hodin soustředit.

Také je důležité poradit se o správné kombinaci barev, aby žáky moc nerozptylovala. Důležité je aby malířské a nátěrové hmoty splňovali hygienické podmínky. V místech se zvětšenou vlhkostí je potřeba aplikovat protiplísňové nátěry a naopak kde je riziko vzniku požáru je nutné aplikovat protipožární nátěry.

Malování škol a učeben na klíč 


Velmi oblíbenou službou je tzv. malování na klíč. Vy nám dáte své klíče a naši malíři provedou sestěhování nábytku, přikrytí podlahy, koberců a vymalování podle přání. Pak následuje odkrytí nábytku a kompletní úklid v podobě umytí oken, podlahy, dveří atd. Zákazníkovy předáme kompletně hotové prostory k okamžitému využití.

Nechte si vymalovat školu nebo učebnu od naší firmy


Naši malíři mají velkou zkušenost s malováním škol a malováním učeben. Vybíráme profesionály s dlouholetou praxí a pravidelně monitorujeme kvalitu jejich práce.

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech české republiky


Provozujeme malování škol a malování učeben v celém jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše malíře vybíráme hlavně podle odborných zkušeností a dobrých ohlasech našich zákazníků. Současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich malířů. Proto vám můžeme nabídnout kvalitní malířské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Ceník natěračských prací ZDE    Ceník malířských prací ZDE 

Ceník úklidových prací ZDE       Ceník tapetování ZDE

Ceník nátěrů fasád ZDE             Ceník stříkaných tapet ZDE